Kopie zapasowe danych w chmurze

Minimalizuj ryzyko związane z dostępem do krytycznych systemów i najważniejszych danych.

Niezależnie od miejsca, w którym przechowujesz firmowe dane, niezbędna jest ich kopia zapasowa - chmura, to bezpieczne rozwiązanie. Zbudujemy lub rozszerzymy je dla Ciebie.

Zoptymalizujesz koszty zarządzania infrastrukturą poprzez tworzenie wirtualnych środowisk wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Płacisz za wirtualne miejsce dla swoich zasobów, tylko w takim wymiarze, jaki wykorzystujesz. Do tematu podchodzimy całościowo: od analizy, przez implementację, wdrożenie, po utrzymanie i wsparcie techniczne.

Kopie zapasowe

Zapewnij ciągłość biznesu poprzez bezpieczne i trwałe środowiska oraz kopie zapasowe. Minimalizuj ryzyko związane z dostępem do krytycznych systemów i najważniejszych danych.Kopia zapasowa danych w chmurze to pewność i bezpieczeństwo ich zachowania pomimo ryzyka wystąpienia różnych cyberzdarzeń.

Korzyści z backaupu w chmurze:

  • nieograniczona pojemność,
  • rozliczenia za GB/miesiąc w bardzo korzystnej cenie partnerskiej,
  • szyfrowanie danych w trakcie przesyłania i spoczynku,
  • trwałość na poziomie 11stu 9tek (99,999999999).

Konfiguracje disaster recovery

Zdarzenia, które mogą przerwać dostawę Twoich usług zdarzają w dowolnym momencie.

Zdarzenia, które mogą przerwać dostawę Twoich usług zdarzają w dowolnym momencie.Twoja sieć może mieć awarię, w Twojej najnowszej aplikacji może się pojawić krytyczny błąd lub pewnego dnia będziesz musiał walczyć z klęską żywiołową. Kiedy wszystko idzie nie tak, pełnego bezpieczeństwa nie zagwarantują ani fizyczny dysk, ani zwykły serwer. Kopia zapasowa w chmurze to gwarancja zachowania ważnych dla firmy danych nawet w przypadku różnych cyberzdarzeń. Dlatego ważne jest, aby mieć solidny, ukierunkowany i dobrze przetestowany plan na odzyskanie danych (Disaster Recovery).

Dzięki dobrze zaprojektowanemu, dobrze przetestowanemu planowi na odzyskanie danych (DR), możesz mieć pewność, że w przypadku katastrofy wpływ na wyniki finansowe Twojej firmy będzie minimalny.

Tworzymy kopie zapasowe Twoich danych w Google Cloud Storage i AWS S3

Zamów
bezpłatną
konsultację

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów. Opowiedz nam o tym, z czym się aktualnie mierzysz z zakresu rozwoju oprogramowania, testowania lub usług chmurowych, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Współpracujemy z kluczowymi dostawcami platform chmurowych

Posługujemy się zaawansowanymi hurtowniami danych w szeroko zakrojonej analityce danych.

Co mówią o nas nasi klienci?

Skorzystaliśmy ze wsparcia firmy Solwit, która zaimplementowała w chmurze nowe usługi dla STSPay – systemu do błyskawicznych wypłat wygranych. Dzięki skalowalności możemy dziś sprawnie obsługiwać użytkowników w skokowych momentach. Był to jeden z najlepiej poprowadzonych projektów agile’owych z zewnętrznym wykonawcą w historii STS.

Wojciech Sznapka Chief Technology Officer,
STS Gaming Group

FarmaProm korzysta z usług Solwit S.A., która w sposób profesjonalny zapewnia nam wsparcie doradcze oraz wdrożeniowe związane z technologiami BigData, w tym funkcjonalnościami Google Cloud Platform i BigQuery. Współpraca zespołu FarmaProm z dedykowanymi przez Solwit osobami miała charakter partnerski i cenny dla wszystkich jej uczestników.

Krzysztof Bronowski dyrektor ds. finansów
FarmaProm Polska Sp. z o.o.

Dzięki wsparciu i doświadczeniu firmy Solwit w obszarze Cloud oraz systemów transakcyjnych, czas wypłat z STSPay uległ 3-krotnemu skróceniu. Było to możliwe dzięki automatyzacji procesów biznesowych z wykorzystaniem usług PaaS i IaaS integrujących bankowe usługi elektroniczne. W przyszłości, gdy będziemy planować automatyzację kolejnych procesów, z pewnością zwrócimy się do firmy Solwit o propozycje równie efektywnych rozwiązań, na miarę zmieniającego się otoczenia biznesowego.

Dawid Prysak CFO
STS Gaming Group

Sprawdź inne nasze rozwiązania, które mogą Cię zainteresować!

Z nami, w IT możesz wszystko.