• polski
    • angielski
Natychmiastowe rozliczenie z klientem dzięki automatyzacji transakcji finansowych - Solwit | Software Development | Tests | Cloud Services

Natychmiastowe rozliczenie z klientem dzięki automatyzacji transakcji finansowych

0 x

oszczędność
czasu pracy

0 x

skrócenie czasu
realizacji transakcji

obniżenie kosztów
transakcji

0 x

oszczędność
czasu pracy

0 x

skrócenie czasu
realizacji transakcji

obniżenie kosztów
transakcji

Najważniejsze informacje

Klient:

STS Gaming Group

Branża:

Zakłady bukmacherskie

Jeśli interesuje Cię podobne rozwiązanie

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. Wraz z rosnącą popularnością zakładów sportowych STS stanęło przed wyzwaniem rozbudowy systemu STSPay, żeby przyspieszyć proces wypłat wygranych.

Wyzwanie

Obstawianie wyników i zbieranie zakładów odbywało się automatycznie jednak wypłaty wygranych wykonywane były ręcznie.

STS przykłada dużą wagę do badania zachowań klienta. Firma zaprojektowała i wdrożyła autorskie oprogramowanie STSPay wraz ze stabilną aplikacją, która wykorzystując technologie chmurowe obsługuje użytkowników w szczytowych momentach, w czasie wydarzeń sportowych. Informacja o wygranej pojawiała się w aplikacji natychmiast. Klient musiał jednak czekać kilka dni zanim wygrana pojawi się na jego koncie.

Rozwiązanie

Rozszerzenie możliwości systemu STSPay i automatyzacja wypłat wygranych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych.

Wraz z rosnącą popularnością zakładów bukmacherskich, niezbędne było rozbudowanie i wdrożenie usługi STSPay zgodnie z wymaganiami biznesowymi. Aby zrealizować to zadanie, STS potrzebował partnera z dużym doświadczeniem nie tylko w zakresie systemów transakcyjnych, ale także usług w chmurze. STS jako lider branży poszukujący okazji do zwiększenia dystansu do konkurencji poprzez wdrażanie innowacji, chciał dać klientom możliwość natychmiastowego cieszenia się z wygranej. Dlatego, niezbędne było rozbudowanie i umieszczenie w chmurze nowych usługi dla STSPay, żeby móc sprawnie obsługiwać użytkowników w skokowych momentach.

Efekt

Wypłaty z STSPay – 3 razy szybciej.

Czas wypłat z STSPay uległ 3-krotnemu skróceniu dzięki automatyzacji procesów biznesowych z wykorzystaniem usług PaaS i IaaS integrujących bankowe usługi elektroniczne w obszarze Cloud.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w software development, zespół specjalistów z Solwit dostarczył wysokiej jakość oprogramowanie, które rozszerzyło możliwości systemu STSPay automatyzując wypłaty wygranych. Aby zrealizować to zadanie, STS potrzebował partnera z dużym doświadczeniem nie tylko w zakresie systemów transakcyjnych, ale także usług w chmurze.

Nasze doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań BigData i produktu BigQuery pozwoliło na przyspieszenie obsługi transakcji bez kompromisów wobec systemów bezpieczeństwa, Dzięki temu, nowa hurtownia danych pozwala dziś na lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów.

Natychmiastowy dostęp do środków poprawił satysfakcję klientów, a automatyzacja procesu wypłat obniżyła koszty dotychczas świadczonych usług.

O firmie

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. STS działa nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej, na rynkach europejskich: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii i Słowacji, Andorze, San Marino i Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie.

Ze względu na dynamiczny rozwój w ostatnich latach, STS zdominowała sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udział w rynku, który obecnie wynosi ponad 47%. STS zapewnia dostępność zakładów 24/7, przyjmując zakłady na wszystkie ligi, puchary i turnieje na całym świecie. Firma obsługuje zakłady dla ponad 30 000 meczów miesięcznie, zarówno na żywo, jak i przed meczem.

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE SUKCESÓW NASZYCH KLIENTÓW