Rekrutacja w czasie Covid-19

Do odwołania wszystkie rekrutacje prowadzimy online.
Sprawdź, jak one przebiegają.

ETAP 1 – First meet, first call

Pierwszym etapem rekrutacji jest krótka rozmowa telefoniczna działu HR z wybranymi Kandydatami.

Dzwonimy do Ciebie, żeby ustalić dlaczego chcesz do nas dołączyć, jaka jest Twoja dostępność, doprecyzować Twoje oczekiwania w związku z firmą, stanowiskiem i wynagrodzeniem. Mogą paść pytania o Twoje doświadczenie i znajomość konkretnych zagadnień czy technologii.

Trwa ona zazwyczaj do 20 minut i może zakończyć się zaproszeniem na rozmowę telefoniczną z Managerem lub jednym z naszych inżynierów.

ETAP 2 – Let’s meet… online!

Zaprosimy Cię na spotkanie online, bo chcemy Cię poznać!

W rozmowie będzie brał udział rekruter, manager lub osoba techniczna. Zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe, znajomość technologii, opowiemy o firmie, stanowisku i odpowiemy na Twoje pytania. Przygotuj się, że padną pytania techniczne i mogą pojawić się zadania. Jeśli wymaga tego stanowisko, może paść kilka pytań w języku angielskim. Nie stresuj się! Chcemy tylko sprawdzić jakie są granice Twojej wiedzy i umiejętności.

  • Przed rozmową dostaniesz maila z zaproszeniem i linkiem do spotkania na Skype lub MS Teams.  Wcześniej upewnij się, że wszystko działa jak należy, aby zaoszczędzić czas i nerwy.
  • Zadbaj o komfortowe miejsce do rozmowy. Rozumiemy, że bywa różnie i w razie czego chętnie poznamy Twoje dzieci i zwierzaki domowe – nie przejmuj się! Jednak wszystko przebiegnie szybciej i sprawniej, jeśli zapewnisz sobie chwilę spokoju na czas spotkania.
  • W naszej firmie panuje luźny dress code, ale wolimy Cię oglądać w koszuli, bluzie lub t-shircie niż w piżamie 🙂
  • Pamiętaj, żeby przygotować swoje pytania! Na wszystkie postaramy się odpowiedzieć. Nie bój się ich zadawać. Jeśli coś jest niejasne lub masz jakieś wątpliwości przed spotkaniem – śmiało pisz lub dzwoń. W trakcie rozmowy również nie obawiaj się dopytywać i prosić o powtórzenie. Połączenie internetowe to nie to samo co f2f, rozumiemy to!

ETAP 3 – We’ll give you feedback

Zawsze wracamy z informacją zwrotną! Zazwyczaj dzieje się to do 2 do 4 tygodni po spotkaniu. Poinformujemy Cię, jeśli termin ten miałby z jakiegoś powodu ulec zmianie.

Przy pozytywnym przebiegu rekrutacji skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić naszą ofertę. Wyślemy ją również mailowo, żebyś mógł/mogła na spokojnie się z nią zapoznać.

ETAP 4 – Welcome on board!

Witamy na pokładzie i gratulujemy! Zanim rozpoczniesz pracę – dopilnujemy formalności i podpiszemy umowę. Jeśli sytuacja będzie tego wymagała, zrobimy to zdalnie. Twoja praca rozpocznie się od szkolenia, na którym poznasz nas i nasze standardy. W tej chwili onboardingi odbywają się w formie zdalnej – nic się nie zmienia, tylko na swój prezent powitalny będziesz musiał chwilę poczekać. Spokojnie, ze wszystkim sobie wspólnie poradzimy 🙂.

#SOLWITTEAM

By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje, sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!