Frontend Developer (React.JS) - Solwit Kariera

New Business Development Manager

O projekcie

Razem z zespołem Klienta, wiodącego dostawcy oprogramowania, będziemy tworzyć portfolio nowoczesnych systemów finansowych oraz nową wersję platformy wspierającej realizowanie operacji pieniężnych. Twoim głównym zadaniem będzie projektowanie i implementowanie rozwiązań zgodnie z biznesowymi wymaganiami – dbamy o jakość kodu, więc trzeba go będzie na bieżąco sprawdzać. Będziesz też brać czynny udział w planowaniu prac, analizie wymagań.

Jeśli możliwość codziennej komunikacji w języku angielskim jest dla Ciebie ważna, zapraszamy do tego zespołu!

Opis stanowiska

Jeśli od kilku lat rozwijasz frontend aplikacji, jesteś fanem (lub fanką) Reacta, a JavaScript i Typescript znasz na wylot – to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Dodatkowo:

  • HTML, CSS, SCSS, LESSS, HTTP, RESTful API, Redux, RWD, RxJS nie powinny być Ci obce,
  • chcesz brać udział w całym cyklu życia oprogramowania,
  • lubimy czysty kod: powinieneś umieć zrobić konstruktywne review zadań kolegi / koleżanki,
  • staramy się być zwinni (Scrum), jeśli znasz pracę w takim trybie to świetnie, jeśli nie – wszystkiego Cię nauczymy!
  • przyda Ci się znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Cenimy wiedzę pozyskaną na studiach kierunkowych, jednak nie jest to warunek wzięcia udziału w rekrutacji.

4 kroki do Solwitu

skontaktujemy się
z Tobą!

Chcemy Cię poznać
rozmowa
telefoniczna

Spotkanie
wideokonferencja

Decyzja
feedback
albo oferta

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacją opiekuje się

Urszula Grabarska

Języki

  • JavaScript

Technologie

  • React
  • GIT
  • REST

Model pracy

  • Biuro
  • Zdalnie
  • Hybrydowo

#SOLWITTEAM

By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!