New Business Development Manager - Solwit Kariera

New Business Development Manager

O projekcie

Masz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów oraz cechuje Cię swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych? Dołącz do naszego zespołu jako Business Development Manager i miej realny wpływ na rozwój Solwitu.

Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi związane z oprogramowaniem dla Klientów z różnych branż na całym świecie. Solwit daje doskonałą możliwość rozwoju zawodowego, naszymi wartościami są jakość, orientacja na klienta i wyniki, otwartość oraz praca zespołowa.

Opis stanowiska

Tym będziesz się zajmować:

  • pozyskiwanie nowych klientów z Polski i całego świata, zarówno biznesowych jak i instytucjonalnych,
  • realizacja całego procesu sprzedaży, począwszy od pierwszego punktu styku, poprzez prowadzenie procesu kwalifikacji, analizę potrzeb, oszacowanie projektów, negocjacje i podpisanie umowy,
  • budowanie i rozwój długofalowych relacji z klientami,
  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej,
  • współpraca z Działem Marketingu przy organizacji eventów sprzedażowych (targi, konferencje, warsztaty),
  • realizacja założonych celów sprzedażowych i KPI.

Idealnie odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:

  • posiadasz inicjatywę i doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT,
  • masz doświadczenie w wyszukiwaniu nowych klientów i współtworzeniu strategii sprzedaży,
  • posiadasz umiejętność pielęgnowania relacji z klientami,
  • posiadasz umiejętności analizowania informacji i formułowania trafnych wniosków,
  • dobrze znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej.

4 steps to Solwit

we will
contact you!

We want to get to know you
phone conversation

Meeting
videoconference

Decision
feedback
or an offer

Include the clause

According to Article. 7 Sec. 1 of Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and the Council of 27/04/2016 (GDPR), I declare that I agree to the processing of my personal data by the administrator, which is Solwit SA, to carry out the recruitment process. Moreover, I agree to the processing of the above-mentioned personal data in accordance with the information clause provided by Solwit S.A. during the recruitment process and in an automated manner, including in the form of profiling. The above consent was given voluntarily.

Rekrutacją opiekuje się

Justyna Markowska

Model pracy

  • Biuro
  • Hybrydowo

#SOLWITTEAM

By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!