Java Test Automation Engineer

O projekcie

Nasz zespół testuje serwis klienta (backend i frontend ) oraz aplikacje osadzoną na Linuxie. Chcemy, żeby wytworzone przez nas testy ulepszały rozwiązanie klienta, a dzięki temu wpływały na zadowolenie użytkownika końcowego. Działamy zgodnie z dobrymi praktykami ISTQB, projektujemy przypadki testowe w oparciu o dokumentacje i automatyzujemy je, gdy jest taka możliwość.

Dołączając do nas, będziesz mieć okazję pracować w doświadczonym i multidyscyplinarnym teamie. 20 osób, zarówno testerów jak i programistów na różnym poziomie zaawansowania jest po stronie klienta, więc na pewno jest się od kogo uczyć.

Stawiamy na jakość, profesjonalizm i wsparcie – w myśl zasady jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Opis stanowiska

Szukamy osoby z doświadczeniem w automatyzacji testów, więc jeśli:

  • znasz dobrze Selenium i Java (przyda Ci się również Kotlin),
  • nie jest Ci obce pojęcie CI/CD (Jenkins),
  • ogarniasz środowisko AWS – jeśli nie znasz, pomożemy,
  • wiesz co to ISTQB i nie są Ci obce dobre praktyki w testowaniu,
  • potrafisz napisać przypadek testowy na podstawie wymagań/ dokumentacji oraz wiesz, co to jest plan testów,
  • znasz komendy w konsoli Linuxa,
  • swobodnie porozmawiasz oraz przeczytasz dokumentację po angielsku

…to to stanowisko dla Ciebie!

Twoim zadaniem będzie automatyzacja testów frontendu, backendu oraz serwisu klienta, przy wykorzystaniu Selenium z akompaniamentem Javy i Kotlina.

Wspiera nas w tym CI/CD osadzone w Jenkinsie i w AWS-ie. Będziesz również odpowiedzialna / y za tworzenie przypadków testowych oraz planu testów na postawie dokumentacji.

4 kroki do Solwitu

skontaktujemy się
z Tobą!

Chcemy Cię poznać
rozmowa
telefoniczna

Spotkanie
wideokonferencja

Decyzja
feedback
albo oferta

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacją opiekuje się

Ula Grabarska

  • Java

Technologie

  • Linux
  • Selenium (IDE/Webdriver)
  • Jenkins

Model pracy

  • Biuro
  • Zdalnie
  • Hybrydowo

#SOLWITTEAM

By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!