Tester Embedded - Solwit Kariera

Tester Embedded

O projekcie

Realizujemy projekt dla klienta zajmującego się wytwarzaniem systemów automatyki budynkowej w zakresie dozoru, alarmu, kontroli dostępów.

Twoim głównym zadaniem będzie manualne testowanie oprogramowania embedded oraz uruchomianie testów automatycznych.  Będziesz też brał/a czynny udział w pisaniu przypadków testowych, diagnozie i raportowaniu znalezionych błędów oraz przygotowaniu środowiska testowego.

Brzmi dobrze?

Opis stanowiska

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, jeśli:

  • masz minimum rok doświadczenia komercyjnego w testowaniu embedded
  • pracowałeś ze sprzętem lub symulatorami i posiadasz wiedzę o układach elektrycznych i elektronice
  • znasz metody wypalania firmware’u
  • urządzenia tj. miernik napięcia, prądu czy rezystor dekadowy nie są Ci obce
  • wiesz czym są protokoły komunikacji tj. USB, GSM, IP, I2C i jak z nich korzystać
  • wiesz czym są porty COM i komunikacja szeregowa
  • znasz aplikacje do obserwowania ramek ETH, np. Wiresharka
  • znasz i rozumiesz teorie testowania (jeśli masz certyfikat ISTQB to super!)
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim

Cenimy wiedzę pozyskaną na studiach kierunkowych, jednak nie jest to warunek wzięcia udziału w rekrutacji.

4 kroki do Solwitu

skontaktujemy się
z Tobą!

Chcemy Cię poznać
rozmowa
telefoniczna

Spotkanie
wideokonferencja

Decyzja
feedback
albo oferta

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacją opiekuje się

Justyna Markowska

Technologie

  • Wireshark

Model pracy

  • Biuro

#SOLWITTEAM

By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!