WEB Tester / QA

O projekcie

Solwit współpracuje ponad 10 lat z firmą Learnetic – dostawcą rozwiązań cyfrowej edukacji. To dzięki tym produktom dzieciaki na całym świecie (naprawdę całym) mogą korzystać z dobrodziejstw elektronicznej nauki.
Tworzymy dla Learnetica środowisko e-learningowe oparte na rozwiązaniach chmurowych, które umożliwia adaptacyjne uczenie się, analizy w czasie rzeczywistym oraz nieograniczoną skalowalność.

Co będziesz robić?

Staniesz się członkiem nowo powstającego zespołu testerów.
Będziesz odpowiedzialna/y za pilnowanie jakości dojrzałej, ale wciąż mocno rozwijanej platformy e-learningowej.

Cały proces testowy trzeba zaprojektować i wdrożyć.
Chcielibyśmy, żebyś odpowiedział/a na pytania: co przetestować, jak to zrobić, jakich narzędzi użyć – a następnie wraz z zespołem rozpoczął/ęła wdrażanie tych rozwiązań. Nie zapominając oczywiście o wymianie informacji zarówno z klientem jak i solwitowym zespołem deweloperskim, który tę platformę rozwija!

Opis stanowiska

Jeśli jesteś QA Engineerem z co najmniej 3 letnim doświadczeniem w testowaniu złożonych aplikacji webowych i znasz odpowiedzi na powyższe pytania, to to stanowisko jest dla Ciebie!

Przyda Ci się również:

  • certyfikat ISTQB i umiejętność zastosowania opisanych w nim zagadnień,
  • doświadczenie w tworzeniu planów testów i procesów testowych,
  • umiejętność projektowania przypadków testowych bazując na dostępnej dokumentacji
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Brzmi to jak coś dla Ciebie?

4 kroki do Solwitu

skontaktujemy się
z Tobą!

Chcemy Cię poznać
rozmowa
telefoniczna

Spotkanie
wideokonferencja

Decyzja
feedback
albo oferta

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacją opiekuje się

Dagmara Wilińska

Technologie

  • Chrome DevTools

Model pracy

  • Biuro
  • Zdalnie
  • Hybrydowo

#SOLWITTEAM

By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!