• polski
Machine Learning Engineer - Solwit | Software Development | Tests | Cloud Services

Machine Learning Engineer

Najważniejsze informacje

Miejsce pracy:

zdalnie

Czas pracy

pełen etat

Data wygaśnięcia oferty

30.11.2020

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne lub minimum 3 lata doświadczenia w branży
  • minimum 2 lata doświadczenia w stosowaniu języka Python
  • znajomość podstawowych algorytmów i technik uczenia maszynowego/głębokiego oraz modeli deep learningowych (ze wskazaniem na przetwarzanie obrazu)
  • znajomość i doświadczenie w korzystaniu z bibliotek TensorFlow 2, scikit-learn
  • umiejętność projektowania i trenowania własnych modeli ML/DL oraz dobierania odpowiednich cech / parametrów dla nich
  • doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania z dziedziny widzenia komputerowego (np. przy użyciu openCV)
  • znajomość bibliotek do przetwarzania, analizy oraz wizualizacji danych (np. numpy, pandas)
  • rozumienie zagadnień statystycznych na potrzeby analizy danych
  • śledzenie trendów, nowych technik i rozwiązań w dziedzinie uczenia głębokiego

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w pracy z frameworkami TensorFlow object detection, MMdetection, keras-tuner, autokeras, tf.data API
  • udokumentowana aktywność badawczo rozwojowa (publikacje naukowe, blogi, projekty, certyfikaty, aktywność na specjalistycznych grupach dyskusyjnych, konkursy Kaggle itp.)
  • PhD z zakresu Machine Learning, Computer Science, Electronics lub podobnych
  • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform / AWS

OBOWIĄZKI

  • projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań z zakresu ML/DL/CV zgodnie z wymaganiami, we współpracy z zespołem
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • dbanie o własny rozwój w wybranej specjalizacji

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacja w czasie Covid-19

Do odwołania wszystkie rekrutacje prowadzimy online. Sprawdź, jak one przebiegają.

Masz pytania odnośnie rekrutacji lub pracy w Solwit S.A.?

Zajrzyj do naszego FAQ gdzie znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań!

Masz inne pytania?

Skontaktuj się z nami
[email protected]