Programista Fullstack (Python/Angular) – Blog Solwit

Programista Fullstack (Python/Angular)

Najważniejsze informacje

Miejsce pracy:

Gdańsk/praca zdalna

Czas pracy

Pełen etat

Data wygaśnięcia oferty

31.08.2021

Do projektu dla światowego dostawcy rozwiązań cyfrowej edukacji poszukujemy doświadczonego programisty z bardzo dobrą znajomością Angular 8+ i Python.

Solwit tworzy środowisko e-learningowe oparte na rozwiązaniach chmurowych, które umożliwiają adaptacyjne uczenie się, analizy w czasie rzeczywistym oraz nieograniczoną skalowalność.

Dołącz do nas!

TECHNOLOGIE, KTÓRYCH UŻYWAMY

Wymagane:

Mile widziane:

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako programista

  • biegła znajomość programowania w Python/Java/C#/Go

  • biegła znajomość Angular 8+/React.js

  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Flask/Django lub podobnym
  • doświadczenie w pracy z bazami danych (relacyjne / NoSQL)
  • biegła znajomość OOP (object oriented programming), zasad SOLID, paradygmatów programowania
  • znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych
  • znajomość protokołu HTTP, RESTful API
  • znajomość architektury client-serwer
  • znajomość systemu Linux
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie i pisanie dokumentacji

MILE WIDZIANE:

  • znajomość Google Cloud Platform
  • znajomość OpenAPI
  • znajomość Go
  • znajomość UML lub pokrewnego języka

OBOWIĄZKI

  • projektowanie, realizacja i utrzymanie rozwiązań programistycznych samodzielnie i zespołowo
  • integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • analiza wymagań systemowych i biznesowych
  • udział w procesach estymacji pracochłonności projektu oraz analizy ryzyka projektowego
  • estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie
  • aktywny udział w pracy zespołu
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • współpraca z klientem odnośnie procesu rozwoju oprogramowania
  • raportowanie prac zgodnie z przyjętym procesem wytwarzania oprogramowania

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacja w czasie Covid-19

Do odwołania wszystkie rekrutacje prowadzimy online. Sprawdź, jak one przebiegają.

Masz pytania odnośnie rekrutacji lub pracy w Solwit S.A.?

Zajrzyj do naszego FAQ gdzie znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań!

Sprawdź inne nasze oferty pracy

Team Leader/Fullstack Developer

Data wygaśnięcia oferty:
31.08.2021

Sprawdź szczegóły

Specjalista ds. Rekrutacji IT​

31.08.2021

Programista C++(QT)

31.08.2021

Masz inne pytania?

Skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com