Business Development Manager (obszar Test, QA)

O nas

Jesteśmy w elitarnym gronie platynowych partnerów International Software Testing Qualification Board i poszukujemy kogoś, kto tak jak my, jest pasjonatem jakości oprogramowania. Pełniąc rolę Business Development Managera, będziesz miał okazję wprowadzać nowoczesną metodykę zapewniania najwyższej jakości do polskich i zagranicznych firm.

WYMAGANIA
  • 2 lata doświadczenia w branży IT w obszarze testowania oprogramowania / QA
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku Inżyniera Sprzedaży / Handlowca
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne (elektronika, informatyka, telekomunikacja)
  • Wiedza w zakresie metodyki zwinnego wytwarzania oprogramowania i testowania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, chęć ciągłego rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację (minimum B2)
OBOWIĄZKI
  • Systematyczna analiza rynku we wskazanym terytorium i identyfikacja potencjalnych szans sprzedażowych
  • Pozycjonowanie najlepszych praktyk i kompetencji Solwit SA w kontekście rzeczywistych problemów klienta
  • Rozwój umiejętności sprzedaży rozwiązań i kompetencji w obszarze zapewniania jakości rozwiązań informatycznych
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego przy współpracy z działem handlowym i osobami technicznymi
  • Doradztwo oparte na wiedzy technicznej i potrzebach klienta, negocjacje warunków oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Osiąganie celów sprzedażowych ustalanych z bezpośrednim przełożonym
  • Transparentna współpraca z zespołem sprzedażowym i managerami
Proszę dołączyć klauzulę:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
zdalnie
Czas pracy
pełen etat
Data wygaśnięcia oferty
30/09/2020
Czy masz jakieś pytania?
lub skontaktuj się z nami
[email protected]