Machine Learning Engineer

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne lub minimum 3 lata doświadczenia w branży
  • minimum 2 lata doświadczenia w języku Python / Java / C# / C++
  • znajomość podstawowych algorytmów i technik uczenia maszynowego/głębokiego oraz modeli deep learningowych (ze wskazaniem na przetwarzanie obrazu)
  • znajomość i doświadczenie w korzystaniu z bibliotek scikit-learn, TensorFlow, Keras, PyTorch lub podobnych
  • umiejętność tworzenia własnych modeli uczenia maszynowego oraz dobierania odpowiednich cech / parametrów dla nich
  • śledzenie trendów, nowych technik i rozwiązań w dziedzinie uczenia głębokiego
  • doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania z dziedziny widzenia komputerowego (np. openCV), dźwięku lub przetwarzania języka naturalnego
  • znajomość bibliotek do analizy (np. numpy, pandas) oraz wizualizacji danych w wybranym języku
  • rozumienie zagadnień statystycznych na potrzeby analizy danych
  • podstawowa znajomość środowisk typu Linux/Unix
  • umiejętność pracy samodzielnej, analizy stanu wiedzy i implementacji rozwiązań
  • znajomość rozwiązań BigData pod względem przetwarzania oraz analizy danych
  • wysokie zdolności komunikatywne
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • udokumentowana aktywność badawczo rozwojowa (publikacje naukowe, blogi, projekty, certyfikaty, aktywność na specjalistycznych grupach dyskusyjnych, konkursy Kaggle itp.)
  • PhD z zakresu Machine Learning, Computer Science, Electronics lub podobnych
  • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform / Azure / AWS
OBOWIĄZKI
  • projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania
  • dbanie o własny rozwój w wybranej specjalizacji
Proszę dołączyć klauzulę:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdansk
Czas pracy
pełen etat
Data wygaśnięcia oferty
31/12/2019
Czy masz jakieś pytania?
lub skontaktuj się z nami
[email protected]