Projektant-programista full-stack

WYMAGANIA
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w pracy programisty
  • Znajomość technologii webowych:  TypeScript, Angular 7+, HTML, CSS, JavaScript
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty aplikacji webowych w .NET/C# lub Javie
  • Znajomość zagadnień nierelacyjnych baz danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji, Continuous integration, narzędziami do przeprowadzania code review
  • Mile widziane doświadczenie z platformami Azure/GCP/AWS
OBOWIĄZKI
  • Projektowanie i implementowanie rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych
  • Testowanie dostarczonych rozwiązań: automatyczne i manualne
  • Udział w analizowaniu wymagań i planowaniu prac wg metodyk zwinnych (Scrum/Kanban)
Proszę dołączyć klauzulę:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Czas pracy
Pełny etat
Data wygaśnięcia oferty
29/02/2020
Czy masz jakieś pytania?
lub skontaktuj się z nami
[email protected]