Projektant-programista backend (Python)

W projekcie dla naszego długoletniego partnera biznesowego – światowego dostawcy rozwiązań cyfrowej edukacji tworzymy aplikacje internetowe wykorzystujące Google Cloud Platform do zapewnienia skalowalności, trwałości, możliwości szybkiego wdrażania i integracji.

Do zespołu poszukujemy doświadczonych Python backend developera,  którego pasją jest rozwiązywanie skomplikowanych zadań i projektowanie nowatorskich rozwiązań.

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w komercyjnej pracy z językiem programowania: (Java / C# / Python lub podobnym)
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Django / Flask / Falcon (minimum 2 lata)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (relacyjne / NoSQL)
  • Biegła znajomość OOP (object oriented programming), zasad SOLID, różnych paradygmatów programowania
  • Znajomość i umiejętność zastosowania wzorców projektowych
  • Znajomość protokołu HTTP, RESTful API
  • Znajomość architektury client-serwer
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje, czytanie i pisanie dokumentacji
OBOWIĄZKI
  • Projektowanie i implementowanie rozwiązań na podstawie wymagań biznesowych
  • Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Dbanie o stałą poprawę jakości poprzez wsparcie innych członków zespołu, prowadzenie przeglądów kodu, optymalizowanie procesów, itp.
  • Udział w analizowaniu wymagań i planowaniu prac wg metodyk zwinnych
  • Aktywne proponowanie rozwiązań w stałym kontakcie z właścicielami produktu i architektami
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Raportowanie prac zgodnie z przyjętym procesem wytwarzania oprogramowania
Proszę dołączyć klauzulę:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Czas pracy
Pełny etat
Data wygaśnięcia oferty
30/09/2020
Czy masz jakieś pytania?
lub skontaktuj się z nami
[email protected]