Projektant-programista Java (WEB)

WYMAGANIA
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Javie
  • Doświadczenie w budowie i utrzymaniu aplikacji wielowarstwowych na platformie IBM WebSphere/Jboss
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Java EE, Spring, Hibernate, Maven, GIT, XML, REST, SOAP
  • Znajomość wzorców projektowych, architektury wielowarstwowej, relacyjnych baz danych
  • Znajomość technologii frontend (JavaScript, AngularJS, JSON/XSML, XSLT, HTML5, CSS)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych (BPMN) i integracji systemów
  • Mile widziane doświadczenie w integracji systemów (webservices, MQ)
  • Znajomość metodyk Agile, Scrum
OBOWIĄZKI
  • Tworzenie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarach bankowości elektronicznej, funduszy inwestycyjnych, CRM, BPM
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java dla aplikacji webowych udostępnianych w internecie oraz dla użytkownika wewnętrznego
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)
  • Projektowanie i dokumentowanie rozwiązań technicznych z wykorzystaniem UML i Enterprise Architect
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji, usprawnień
Proszę dołączyć klauzulę:

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a  także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Miejsce pracy
Gdańsk
Czas pracy
pełen etat
Data wygaśnięcia oferty
31/08/2019
Czy masz jakieś pytania?
lub skontaktuj się z nami
[email protected]