Rozwój oprogramowania i tworzenie aplikacji

Projektuj i ulepszaj swoje aplikacje. Rozwój oprogramowania i tworzenie aplikacji to skuteczny sposób na budowanie Twojej przewagi konkurencyjnej.

Nasze technologie, usługi i kompetencje

Web development

Jedna z naszych specjalności to tworzenie aplikacji webowych i serwisów www. Pracujemy z najbardziej popularnymi i sprawdzonymi frameworkami.

Do Twojej dyspozycji są nasi analitycy biznesowi, specjaliści UX/UI, architekci, programiści, testerzy i w końcu DevOps z administratorami dbający o to, żeby system działał tak, jak tego oczekujesz. Z ich doświadczeniem, projektowanie aplikacji internetowych jest gwarancją spełnienia oczekiwań Twoich klientów.

Backend Development

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów i wiemy, jak tworzyć rozwiązania skalowalne, stabilne i wydajne.Backend development to usługa, dzięki której techniczne zaplecze Twojej aplikacji mobilnej lub serwisu internetowego będzie stabilne i funkcjonalne.

Wykorzystujemy optymalnie to, co dają nam środowiska chmurowe, bazy danych i zewnętrzne serwisy, żeby spełnić oczekiwania Twoje i Twoich klientów.

Aplikacje mobilne dla firm

Projektujemy, testujemy i rozwijamy aplikacje mobilne iOS i Android z wykorzystaniem sprawdzonych technologii i najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania. Piszemy od zera, ale nasze usługi to również rozwój aplikacji mobilnych oraz utrzymanie i wsparcie istniejących lub niedokończonych projektów.

UI/UX Design

Dzisiaj każda aplikacja musi spełniać określone standardy interfejsu użytkownika.Ten cel pomaga realizować UX / UI Design My wiemy, jak to zrobić. Poznaj nasze trzy sposoby na to, jak w optymalny sposób zaprojektować bardzo skomplikowany proces tworzenia oprogramowania.

Research & Discovery

Z naszego doświadczenia wynika, że nie zawsze wszystko jest jasne na etapie pomysłu na projekt. Dlatego, żeby uporządkować wiedzę, organizujemy dla naszych klientów bardzo intensywne 1-2 dniowe warsztaty z naszymi specjalistami: analitykiem biznesowym, specjalistą UX/UI i architektem. W tym czasie poznajemy Twoje oczekiwania i określamy najważniejsze cele. Efektem tego spotkania będzie jasno określona strategia realizacji projektu.

Consulting i audyt kodu

Lubimy dzielić się naszym doświadczeniem w tworzeniu i usprawnianiu oprogramowania.
Przeprowadzamy audyty rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, jakości i użyteczności.
Działamy przekrojowo, dlatego w procesie biorą udział nasi specjaliści ze wszystkich centrów kompetencji oraz obszaru security.

Co mówią o nas nasi klienci?

Macrix Technology Group ma przyjemność poinformować, że od 2017 r. firma Solwit jest naszym partnerem w realizacji usług developerskich w zakresie technologii .NET / C#. Od początku współpracy programiści Solwit są silnie zorientowani na dążenie do najwyższej jakości produktu. Zespołowi należą się słowa uznania, gdyż w kooperacji z wewnętrznym działem, zbudował zaawansowane rozwiązanie do zbierania i przetwarzania sygnałów w czasie rzeczywistym, co wymagało dużego zaangażowania oraz szerokiej wiedzy technicznej. Warto podkreślić, że wszystkie prace realizowane były zdalnie.

Marcin Krzywulski Członek Zarządu,
Macrix Technology Group

Voestalpine SIGNALING Sopot

Solwit S.A. był odpowiedzialny za wykonanie części oprogramowania embedded dla systemu, zgodnie z rygorami branżowych norm kolejowych oraz zapewnienie jakości oprogramowania w zautomatyzowanym środowisku testowym. Dziś, system UniAC(2) jest wdrażany u operatorów linii kolejowych na całym świecie, zapewniając zgodne z normami bezpieczeństwo ruchu szynowego. Obecnie Solwit, jako stały partner Voestalpine SIGNALING, uczestniczy w procesach dalszego utrzymania i rozwoju systemu, jednocześnie stanowiąc wsparcie w dostosowywaniu rozwiązania do wymagań poszczególnych rynków docelowych.

Przemysław Wołoszyk dyrektor ds. rozwoju, Voestalpine
SIGNALING Sopot Sp. z o.o.

Zwróciliśmy się do Solwitu z prośbą o pomoc w stworzeniu systemu, który odpowie na nasze potrzeby i usprawni proces przepływu przesyłek. Solwit zaproponował nam technologie, które w przyszłości pozwolą dostosowywać system do naszych nowych wymagań czy procesów, a także skalować go w zależności od potrzeb. Ponadto, Solwit był odpowiedzialny za UI design, opracowanie grafiki i interfejsu dla naszej aplikacji, zarówno w wersji mobilnej jak i webowej. Zespół Solwitu wykazał się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnościami potrzebnymi do realizacji projektu. Doskonale zidentyfikował potrzeby biznesowe oraz wskazał wrażliwe etapy procesu, na które szczególnie należało zwrócić uwagę podczas tworzenia aplikacji. Przygotował także kompletną dokumentację do projektu. Efekty pracy na kolejnych etapach dostarczane były na czas.

Joanna Nowak Kierownik działu Zaopatrzenia Medycznego,
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku

Poszukiwaliśmy partnera do stworzenia dedykowanego rozwiązania do zarządzania pracą parku drukarek 3D. Zespół Solwitu profesjonalnie wywiązał się z powierzonego zadania i stworzył sprytne, modułowe oprogramowanie, które jest w pełni kompatybilne z naszym oprogramowaniem wbudowanym. Doceniamy również poziom komunikacji podczas współpracy oraz wysokie kompetencje zespołu projektowego.

Piotr Mikulski Kierownik działu BiR,
Bibus Menos Sp. z o.o.

Zamów
bezpłatną
konsultację

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów. Opowiedz nam o tym, z czym się aktualnie mierzysz z zakresu rozwoju oprogramowania, testowania lub usług chmurowych, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Jak pracujemy?

1. EKSPLORACJA

Mówisz nam czego szukasz, a analityk przygotowuje koncepcję dedykowanego rozwiązania.

2. WYBÓR TECHNOLOGII

Z szerokiego spektrum rozwiązań proponujemy najlepsze dla Ciebie.

3. PROJEKT I DEVELOPMENT

Dzięki zwinnej metodzie zarządzania wiesz, co się dzieje w Twoim projekcie, w każdej chwili.

4. ŚRODOWISKO I TESTY

Stawiamy sprawne środowisko testowe i CI/CD, a podczas testów sprawdzamy, czy to, co otrzymasz, spełni Twoje oczekiwania i będzie bazą do rozwoju w przyszłości.

5. RELEASE

Oddajesz światu swój produkt, a my cieszymy się, że mogliśmy być częścią Twojego projektu.

6. WSPARCIE I ROZWÓJ

Jesteśmy obok, gdy chcesz rozwijać lub dostosować produkt do zmieniających się oczekiwań klientów.

Nasz standard projektowy

Responsive Web Design

RWD to standard wspierany przez Google – strona automatycznie dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Architektura

Projektując architekturę rozwiązania, myślimy o jego wydajności podczas pracy pod dużym obciążeniem i z optymalnym wykorzystaniem zasobów.
Każdy nasz projekt jest konsultowany z naszymi architektami – to nie jest miejsce na eksperymenty i przypadki.
Mamy doświadczenie w realizacji aplikacji on-premise oraz cloud. Jesteśmy partnerem Google i Microsoft.

Środowisko wytwórcze

Nasze projekty tworzymy z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i metodologii:

Kontrola jakości

Dobrze zaplanowane i zorganizowane środowisko testowe jest kluczem do jakości projektu. Każdy projekt zawiera testy automatyczne oraz przechodzi fazę testów manualnych.

Wdrożenie i utrzymanie projektu

Wdrożenie często okazuje się najważniejszą częścią projektu. Zostajemy z klientem do końca – w zależności od projektu, świadczymy usługi utrzymania i dalszego rozwoju systemów w różnych modelach z SLA.

Dobre praktyki

Standardem wytwarzania, oprócz odpowiednich narzędzi, środowiska i kontroli jakości są zasady, które sami stworzyliśmy i ciągle udoskonalamy:

  • code of conduct,
  • code review,
  • pair programming.

Etyka i partnerstwo

Wiedza techniczna jest ważna, ale równie ważne są wartości i podejście do klienta. Cenimy sobie uczciwość i szczerość – zarówno w relacjach z naszymi pracownikami, jak i klientami. Projekty prowadzimy w sposób transparentny. Na każdym etapie projektu masz dostęp do wszystkich produktów projektu. Działamy proaktywnie. Chcemy być dumni z projektu, nad którym pracujemy.

Nasi Partnerzy

Wybierz model współpracy

FIXED PRICE

Umawiamy się na konkretny budżet, czas i zakres a cała odpowiedzialność za powodzenie projektu spoczywa na nas. W tym przypadku, projekty zaczynamy zazwyczaj od przygotowania analizy i określenia kryteriów sukcesu. Efektami prac dzielimy się z Tobą podczas cyklicznych spotkań.

HYBRID

Siłą napędową tego rozwiązania jest to, że koncentrujemy się na tym, jaki efekt biznesowy wyniknie z realizacji projektu bez względu na początkowe założenia. Jest to połączenie dwóch podejść. Analiza jest ramą projektu, a nie wyrocznią. W każdym momencie masz wpływ na kształt i projekt systemu.

TIME & MATERIAL

Rozliczamy się za czas poświęcony na realizację projektu według ustalonych stawek. Możesz dynamicznie ustalać tempo realizacji i kontrolować koszt projektu.

Sprawdź inne nasze rozwiązania, które mogą Cię zainteresować!

Z nami, w IT możesz wszystko.