Transformacja w produkt smart

Stwórz inteligentny produkt na miarę rosnących oczekiwań Twoich klientów.

Termostat, samochód, a nawet nowoczesny biurowiec. Każdy produkt może być smart. Kontroluj jego działanie, zarządzaj zdalnie, pozyskuj i analizuj dane. Rozbuduj swój produkt o systemy IoT (Internet of Things) i dostosuj go do potrzeb jego użytkowników.

Co zrobimy, żeby Twój produkt stał się smart?

Implementacja rozwiązań IoT

Dostarczymy zaawansowane czujniki, które skorelujemy z dedykowanym oprogramowaniem. Dzięki nim możliwe będzie zdalne sterowanie Twoim urządzeniem oraz pozyskiwanie danych, które będziesz mógł wykorzystać do zaawansowanej analityki biznesowej.

Dedykowane oprogramowanie

Rozwiązania IoT, w zależności od typu produktu, mogą być zastosowane w oprogramowaniu wbudowanym, oprogramowaniu typu safety-critical o wysokim stopniu bezpieczeństwa lub klasycznym software w postaci aplikacji mobilnej lub webowej.

Dane w czasie rzeczywistym i przejrzyste raporty

Czujniki wraz z odpowiednim systemem analitycznym dostarczą wielu wartościowych danych. Odpowiednio skonstruowane raporty pomogą Ci lepiej obserwować zachowania użytkowników, wykrywać błędy, a nawet przewidywać trendy, a Ty lepiej dostosujesz produkt do potrzeb swoich klientów.

Certyfikacja oprogramowania

Gdy w Twojej branży wymagane jest spełnianie obowiązujących norm lub chcesz wyróżnić się na rynku podobnych rozwiązań, zadbaj o certyfikację swojego oprogramowania. W ten sposób udowodnisz wysoką jakość swojego produktu i zadbasz o bezpieczeństwo jego użytkowników. Mamy doświadczenie w certyfikacji oprogramowania m.in. dla branży automotive i kolejowej, a nasi klienci dysponują dziś certyfikatem TÜV SÜD.

Zamów
bezpłatną
konsultację

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów. Opowiedz nam o tym, z czym się aktualnie mierzysz z zakresu rozwoju oprogramowania, testowania lub usług chmurowych, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Zainspiruj się historią sukcesu jednego z naszych klientów

Sprawdź inne nasze rozwiązania, które mogą Cię zainteresować!

Z nami, w IT możesz wszystko.