• polski
    • angielski
Solwit | Nowoczesne rozwiązania IT | Oprogramowanie | Testy | Cloud

Nowoczesne rozwiązania

Nie ustajemy w poszukiwaniu
innowacyjnych rozwiązań

Aplikacje mobilne i webowe, analityka biznesowa, rozwiązania IoT czy cyfrowa transformacja Twojej firmy, to tylko kilka sposobów na to, jak możesz przenieść swój biznes na wyższy poziom.

Rozwój oprogramowania

Nowoczesne oprogramowanie wymaga kompleksowego podejścia. Tworzymy aplikacje mobilne i webowe. Rozwijamy i utrzymujemy je na najwyższym poziomie wydajności i stabilności działania. To nasz standard.

SKUTECZNA ANALITYKA BIZNESOWA

Zmigruj historyczne i bieżące dane do hurtowni danych w chmurze. Analizuj je w czasie rzeczywistym i podejmuj decyzje na bieżąco. Dzięki technologii maszynowego uczenia się i sztucznej inteligencji oraz rozwiązaniom IoT, pozyskujemy dane dotyczące Twojej firmy i jej klientów. Dane to jednak nie wszystko. Dzięki rozwiązaniom business intelligence dostarczymy pełne raporty, które pozwolą podejmować Ci szybkie decyzje, żeby skutecznie zarządzać firmą i jej finansami.

BIZNES W CHMURZE

Biznes w chmurze to zwinność i adaptacja, niezbędne do budowania przewagi konkurencyjnej. Digitalizuj dokumenty, automatyzuj procesy. Podejmuj trafne decyzje w oparciu o dane, które pomogą odpowiednio zarządzać Twoim budżetem. Cyfrowa transformacja dzieje się właśnie teraz. Nie zostawaj w tyle.

ROZWIĄZANIA IoT

Rozwiązania smart i technologia IoT z wykorzystaniem usług chmurowych coraz głębiej wchodzą w nasze życie. Spraw, żeby to, co tworzysz, było jeszcze bliżej Twoich klientów. Na każdym z urządzeń, z których będą korzystać.

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI ROZWIĄZANIAMI

Sprawdź inne nasze rozwiązania, które mogą Cię zainteresować!

Z nami, w IT możesz wszystko.