• polski
    • angielski
Solwit | Rozwój Oprogramowania dla firm | Aplikacje | UX/UI Design

Rozwój oprogramowania

TECHNOLOGIE - USŁUGI - KOMPETENCJE

WEB DEVELOPMENT

Tworzymy aplikacje i serwisy webowe. Pracujemy z najbardziej popularnymi i sprawdzonymi frameworkami.
Do Twojej dyspozycji są nasi analitycy biznesowi, specjaliści UX/UI, architekci, programiści, testerzy i w końcu DevOps z administratorami dbający o to, żeby system działał tak, jak tego oczekujesz.

Backend Development

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów i wiemy jak tworzyć rozwiązania skalowalne, stabilne i wydajne.
Wykorzystujemy optymalnie to, co dają nam środowiska chmurowe, bazy danych i zewnętrzne serwisy żeby spełnić oczekiwania Twoje i Twoich klientów.

APLIKACJE MOBILNE

Tworzymy aplikacje mobilne iOS i Android z wykorzystaniem sprawdzonych technologii i najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania. Piszemy od zera ale również pomagamy w rozwoju, utrzymaniu i wsparciu istniejących lub niedokończonych projektów.

UI/UX Design

Dzisiaj każda aplikacja musi spełniać określone standardy interfejsu użytkownika. My wiemy, jak to zrobić. 

Research & Development

Z naszego doświadczenia wynika, że nie zawsze wszystko jest jasne na etapie pomysłu na projekt. Dlatego, żeby uporządkować wiedzę, organizujemy dla naszych klientów bardzo intensywne 1-2 dniowe warsztaty z naszymi specjalistami: analitykiem biznesowym, specjalistą UX/UI i architektem. W tym czasie poznajemy Twoje oczekiwania i określamy najważniejsze cele. Efektem tego spotkania będzie jasno określona strategia realizacji projektu.

consulting i audyt kodu

Lubimy dzielić się naszym doświadczeniem w tworzeniu i usprawnianiu oprogramowania.
Przeprowadzamy audyty rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, jakości i użyteczności.
Działamy przekrojowo, dlatego w procesie biorą udział nasi specjaliści ze wszystkich centrów kompetencji oraz obszaru security.

JAK PRACUJEMY? PROCES W KILKU PROSTYCH KROKACH

1

Research & Discovery

Organizujemy warsztaty, których efektem będzie ustalenie celów biznesowych systemu i zbadanie dostępnych możliwości.

2

Architecture & Design

Ustalamy architekturę systemu oraz projekt UX/UI.

3

Development

Iteracyjny proces w ramach ścisłej współpracy z Twoim zespołem. W zaplanowanych cyklach prezentujemy i omawiamy poszczególne moduły.

4

Quality assurance

Każdy nasz projekt posiada odpowiednio przygotowaną infrastrukturę testową. 

Pamiętamy o testowaniu na wczesnym etapie realizacji projektu – liczy się jak najszybszy feedback.

5

Deployment

Wdrożenie rozwiązania na wiele środowisk może stwarzać problemy, dlatego korzystamy z najlepszych praktyk DevOps żeby optymalizować i automatyzować proces.

6

Maintenance

Utrzymanie produktu to przede wszystkim dostosowanie produktu do zmieniającego się otoczenia biznesowego i realiów rynku. Wesprzemy Twoje rozwiązanie na długo po zakończeniu projektu.

NASZ STANDARD PROJEKTOWY

1

Responsive Web Design

RWD to standard wspierany przez Google – strona automatycznie dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

2

Architektura

Projektując architekturę rozwiązania, myślimy o jego wydajności podczas pracy pod dużym obciążeniem i z optymalnym wykorzystaniem zasobów.
Każdy nasz projekt jest konsultowany z naszymi architektami – to nie jest miejsce na eksperymenty i przypadki.
Mamy doświadczenie w realizacji aplikacji on-premise oraz cloud. Jesteśmy partnerem Google i Microsoft.

3

Środowisko wytwórcze

Nasze projekty tworzymy z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i metodologii:

4

Kontrola jakości

Dobrze zaplanowane i zorganizowane środowisko testowe jest kluczem do jakości projektu. Każdy projekt zawiera testy automatyczne oraz przechodzi fazę testów manualnych.

5

Wdrożenie i utrzymanie projektu

Wdrożenie często okazuje się najważniejszą częścią projektu. Zostajemy z klientem do końca – w zależności od projektu, świadczymy usługi utrzymania i dalszego rozwoju systemów w rożnych modelach z SLA.

6

Dobre praktyki

Standardem wytwarzania, oprócz odpowiednich narzędzi, środowiska i kontroli jakości, są zasady, które sami stworzyliśmy i ciągle udoskonalamy:

  • code of conduct
  • code review
  • pair programming

7

Etyka i partnerstwo

Wiedza techniczna jest ważna, ale równie ważne są wartości i podejście do klienta. Cenimy sobie uczciwość i szczerość – zarówno w relacjach z naszymi pracownikami, jak i klientami. Projekty prowadzimy w sposób transparentny. Na każdym etapie projektu masz dostęp do wszystkich produktów projektu. Działamy proaktywnie. Chcemy być dumni z projektu, nad którym pracujemy.

PARTNERZY

MODELE WSPÓŁPRACY

FIXED PRICE

Umawiamy się na konkretny budżet, czas i zakres, a cała odpowiedzialność za powodzenie projektu spoczywa na nas.
W tym przypadku, projekty zaczynamy zazwyczaj od przygotowania analizy i określenia kryteriów sukcesu. Efektami prac dzielimy się z Tobą podczas cyklicznych spotkań.

HYBRID

Siłą napędową tego rozwiązania jest to, że koncentrujemy się na tym, jaki efekt biznesowy wyniknie z realizacji projektu bez względu na początkowe założenia.
Jest to połączenie dwóch podejść. Analiza jest ramą projektu, a nie wyrocznią. W każdym momencie masz wpływ na kształt i projekt systemu.

Time & Material

Rozliczamy się za czas poświęcony na realizację projektu według ustalonych stawek. Możesz dynamicznie ustalać tempo realizacji i kontrolować koszt projektu.

NASI KLIENCI O NAS

Sprawdź inne nasze rozwiązania, które mogą Cię zainteresować!

Z nami, w IT możesz wszystko.