Staż w dziale Sales & Marketing - Solwit Kariera

New Business Development Manager

O projekcie

Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z marketingiem cyfrowym, zapraszamy Cię do współtworzenia działu Sales & Marketing. Będziesz wspierać nas w codziennych zadaniach mających na celu budowanie wizerunku firmy i komunikowanie światu, że Solwit jest świetnym miejscem do pracy.

Zakres Twoich obowiązków będzie obejmować:

Blog: wsparcie autorów oraz samodzielne tworzenie wpisów blogowych popartych researchem i redagowanie treści na potrzeby republikacji ich na różnych kanałach online. Jeśli wcześniej nie miałaś/miałeś okazji nauczyć się optymalizacji treści pod SEO będziesz mieć taką szansę.
Social media: przygotowywanie wstępnych propozycji treści postów na LinkedIn, Facebook i Instagram po polsku i po angielsku wraz z grafikami.
Zbieranie informacji od wewnętrznych zespołów projektowych i tworzenie case studies, referencji i recenzji zrealizowanych projektów.

Poszukiwanie inspiracji i nowości: przygotowywanie researchy do treści marketingowych, wybór nowych narzędzi do generowania leadów sprzedażowych, tworzenie list eventów branżowych.

Wsparcie w bieżących zadaniach: przygotowywanie prezentacji, prace organizacyjne, wsparcie przy eventach.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą, która:

  • ma status studenta i może nas wesprzeć w wymiarze min. 20h tygodniowo,
  • ma zapał do pracy, lubi szybkie tempo, a przy tym jest świetnie zorganizowana i można na niej polegać,
  • zna lub chce poznać narzędzia: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneDrive, Sharepoint, Teams, Canva, Jira, Confluence, Trello, ZOHO CRM,
  • swobodnie czuje się w social mediach, ma nieograniczone pokłady kreatywności i chce nam pomóc „podkręcić sociale” choćby poprzez tworzenie angażujących treści,
  • świetnie posługuje się językiem angielskim na poziomie min. C1
    – to znaczy, że świetnie do nas pasujesz!

Wyślij nam swoje CV, chętnie Cię poznamy!

4 kroki do Solwit

Aplikuj
skontaktujemy się
z Tobą!

Chcemy Cię poznać
rozmowa telefoniczna

Spotkanie
wideokonferencja

Decyzja
feedback
albo oferta

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacją opiekuje się

Justyna Markowska

Model pracy

  • Biuro
  • Hybrydowo

#SOLWITTEAM

By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!