Staż w dziale Sales & Marketing  - Solwit Kariera

Staż w dziale Sales & Marketing

Najważniejsze informacje

Miejsce pracy:

Gdańsk/praca zdalna

Czas pracy

Pełen etat

Data wygaśnięcia oferty

31.05.2022

UDOSTĘPNIJ

Od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem i testowaniem oprogramowania dla klientów z całego świata. Efekty naszej pracy możesz spotkać w codziennym życiu. Mamy ponad 50 aktywnych klientów oraz ponad 1000 zrealizowanych projektów. Pomagamy naszym klientom przyspieszyć ich biznes, tworząc nowoczesne oprogramowanie, które wykorzystuje możliwości najnowszych technologii.

Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z marketingiem cyfrowym, zapraszamy Cię do współtworzenia działu Sales & Marketing. Będziesz wspierać nas w codziennych zadaniach mających na celu budowanie wizerunku firmy i komunikowanie światu, że Solwit jest świetnym miejscem do pracy. 

CO BĘDZIESZ ROBIŁ/A:

Content marketing: 

  • Blog: wsparcie autorów oraz samodzielne tworzenie wpisów blogowych popartych research’em i redagowanie treści na potrzeby republikacji ich na różnych kanałach online. Jeśli wcześniej nie miałaś/miałeś okazji nauczyć się optymalizacji treści pod SEO będziesz mieć taką szansę. 
  • Social media: przygotowywanie wstępnych propozycji treści postów na LinkedIn, Facebook i Instagram po polsku i po angielsku wraz z grafikami. 
  • Zbieranie informacji od wewnętrznych zespołów projektowych i tworzenie case studies, referencji i recenzji zrealizowanych projektów. 

Poszukiwanie inspiracji i nowości:

  • Przygotowywanie researchy do treści marketingowych, wybór nowych narzędzi do generowania leadów sprzedażowych, tworzenie list eventów branżowych. 

Wsparcie w bieżących zadaniach:

  • Przygotowywanie prezentacji, prace organizacyjne, wsparcie przy eventach. 

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Ma status studenta i może nas wesprzeć w wymiarze min. 20h tygodniowo. 
  • Ma zapał do pracy, lubi szybkie tempo, a przy tym jest świetnie zorganizowana i można na niej polegać. 
  • Zna lub chce poznać narzędzia: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneDrive, Sharepoint, Teams, Canva, Jira, Confluence, Trello, ZOHO CRM. 
  • Swobodnie czuje się w social mediach, ma nieograniczone pokłady kreatywności i chce nam pomóc „podkręcić sociale” choćby poprzez tworzenie angażujących treści. 
  • Świetnie posługuje się językiem angielskim na poziomie min. C1

To znaczy, że świetnie do nas pasujesz! Wyślij nam swoje CV. Chętnie Cię poznamy! 

Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacja w czasie Covid-19

Do odwołania wszystkie rekrutacje prowadzimy online. Sprawdź, jak one przebiegają.

Masz pytania odnośnie rekrutacji lub pracy w Solwit S.A.?

Zajrzyj do naszego FAQ gdzie znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań!

Sprawdź inne nasze oferty pracy

New Business Development Manager

Data wygaśnięcia oferty:
31.05.2022

Sprawdź szczegóły

Digital Marketing Specialist 

Data wygaśnięcia oferty:
31.05.2022

Sprawdź szczegóły

C++ Developer

Data wygaśnięcia oferty:
31.05.2022

Sprawdź szczegóły

Masz inne pytania?

Skontaktuj się z nami
rekrutacja@solwit.com

Justyna

Specjalista ds. rekrutacji