Młodszy Tester Oprogramowania

Projekt

Dołącz do naszego zespołu jako Młodszy Tester Oprogramowania!

Testujemy najnowsze rozwiązania audio na różnych platformach. Nasze zadania obejmują weryfikacje działania sterowników na różnych konfiguracjach hardware’owych.

WAŻNE! W związku z tym parę razy w tygodniu pracujemy z biura w Gdańsku!

Wymagania

Kogo szukamy? Ta rola jest dla Ciebie jeśli,

  • masz już około 2 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania,
  • posiadasz wiedzę testerską – certyfikat ISTQB nie jest wymagany, ale na pewno byłby ogromnym atutem,
  • potrafisz tworzyć oraz wykonywać przypadki testowe,
  • wiesz co to logi, potrafisz je analizować i interpretować,
  • znasz systemy operacyjne Windowsi Linux z poziomu konsoli – chociaż podstawowe komendy,
  • posługujesz się angielskim na poziomie min. B2, czyli swobodnie rozmawiasz i piszesz maile.
Obowiązki

A czym się zajmiesz?

  • wykonywaniem testów manualnych zgodnie z przypadkami  testowymi,
  • przygotowywaniem platform do testów,
  • puszczaniem testów automatycznych a następnie analizą logów,
  • wystawianiem defektów oraz wykonywaniem reprodukcji,
  • raportowaniem wyników testów
  • analizą problemów z HW

Z nami na pewno sporo się nauczysz, poznasz nowe narzędzia i rozwiązanie, więc ważne jest, żebyś był/a na to przygotowany/a i chętny/a!
Warto – przekonasz się jak zaaplikujesz!

4 kroki do Solwitu
01
się z Tobą!
02
Chcemy Cię poznać -rozmowa telefoniczna
03
Spotkanie
wideokonferencja
04
Decyzja
feedback albo oferta
Dołącz klauzulę

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Rekrutacją opiekuje się
Rafał Wójcicki
rafal.wojcicki@solwit.com
Wymagania
ISTQB
Linux
Windows
Tryb pracy
Praca z biura
Praca hybrydowa
#SOLWITTEAM
By dowiedzieć się więcej o tym, jak się u nas pracuje sprawdź nasze profile w mediach społecznościowych!
SKONTAKTUJ SIĘ
Wypełnij
formularz.
Skontaktujemy się z Tobą,
żeby umówić rozmowę
w dogodnym dla Ciebie terminie.