Solwit SA w gronie firm Clutch Top 1000 na rok 2022

UDOSTĘPNIJ

Autor: Marketing Team

Solwit to czołowy dostawca rozwiązań technologicznych dla małych i średnich firm oraz organizacji z listy Fortune 1000. Na pokładzie mamy kompletny zespół ekspertów, którzy mogą pomóc we wszystkim, co jest związane z rozwojem oprogramowania, od realizacji projektu po wyzwania związane z jego rozwojem!

clutch_global2022

Istniejemy od ponad 10 lat i jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm, które potrzebują pomocy w tworzeniu wysokiej jakości oprogramowania. Niezależnie od tego, jakie wyzwanie związane z rozwojem dedykowanego oprogramowania nas spotka, mamy pasję i energię potrzebne do tego, aby poradzić sobie z nim z sukcesem.

Dziś jest dla nas niezwykle przyjemny moment. Niedawno zostaliśmy wyróżnieni tytułem Clutch Leader a dziś, według najnowszego raportu Clutch, Solwit SA oficjalnie znalazł się w globalnym rankingu Top 1000 firm na rok 2022!

„Dla nas to Wasz sukces jest najważniejszy. To dzięki Wam, naszym klientom, możemy cieszyć się z przełomowych momentów, takich jak ta nowa nagroda.”

Oksana Wojtkiewicz, Head of Sales and Marketing

Aby lepiej zrozumieć dlaczego jest to dla nas ważne, wyjaśnimy: Clutch jest niezależną platformą dla sektora B2B, której celem jest łączenie potencjalnych klientów z dostawcami usług IT. 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom, którzy wspierali Solwit S.A. Doceniamy wszystkie niesamowite projekty, które z nami stworzyliście. Okazaliście wsparcie i zaufanie. Szczególnie dziękujemy tym, którzy poświęcili swój czas, aby zostawić nam recenzję ze współpracy z nami na portalu Clutch.

Jesteśmy dumni z 5-gwiazdek i pozycji lidera Clutch 1000!

Szukasz sprawdzonego partnera technologicznego w zakresie rozwoju i testowania oprogramowania, usług w chmurze i rozwiązań IoT dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację, żeby opowiedzieć nam więcej o Twoim pomyśle na innowacyjny projekt!

Najnowsze wpisy na blogu