Błyskawiczne wypłaty nagród pieniężnych w zakładach bukmacherskich

0 x

oszczędność
czasu pracy

0 x

skrócenie czasu
realizacji transakcji

obniżenie kosztów
transakcji

0 x

oszczędność
czasu pracy

0 x

skrócenie czasu
realizacji transakcji

obniżenie kosztów
transakcji

Najważniejsze informacje

Klient:

STS Gaming Group

Branża:

Zakłady bukmacherskie

Jeśli interesuje Cię podobne rozwiązanie

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. Wraz z rosnącą popularnością zakładów sportowych wzrosła konkurencja na rynku operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. STS stanęło przed wyzwaniem utrzymania pozycji lidera oraz zapewnienia swoim klientom wyższej jakości świadczonych usług. STS postanowił rozszerzyć swój system STSPay o funkcjonalność szybkich wypłat wygranych. 

Wyzwanie

Zbieranie zakładów od klientów, ich obsługa i rozliczanie realizowane było automatycznie, jednak wypłaty wygranych na rachunki zwycięzców wykonywane były ręcznie. 

Firma zaprojektowała i wdrożyła autorskie oprogramowanie STSPay wraz z aplikacją kliencką, które wykorzystując technologie chmurowe obsługują użytkowników w czasie wydarzeń sportowych.

Informacja o wygranej pojawiała się w aplikacji natychmiast. Klient musiał jednak czekać, aż wygrana fizycznie trafi na jego konto we właściwym banku. STS przykłada dużą wagę do zadowolenia klientów ze świadczonych usług, dlatego postanowił spotęgować ich radość z wygranych zakładów poprzez niemal natychmiastową wypłatę należnej nagrody.  

Rozwiązanie

Rozszerzenie możliwości systemu STSPay o automatyzację wypłat wygranych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych. 

Aby zrealizować to wyzwanie, Solwit zintegrował STSPay z systemami największych banków w Polsce, w których klienci STS posiadają rachunki do wypłaty nagród. Dzięki doświadczeniu Solwitu w budowaniu systemów transakcyjnych oraz elastyczności rozwiązań chmurowych Google możliwe stało się znaczne przyspieszenie procesu wypłat nagród na rachunki klientów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa transakcji

Efekt

Wypłaty z STSPay – 3 razy szybciej.

Zaprojektowane, zaimplementowane i wdrożone przez Solwit rozwiązanie: 

  • pozwala klientom szybko otrzymać nagrodę,

  • wzmacnia pozycję konkurencyjną STS poprzez oferowanie najszybszych wypłat, 

  • usprawnia proces obsługi,

  • minimalizuje ryzyko błędów,

  • zmniejsza koszty operacyjne usługi.

Jak Solwit i chmura Google przyspieszyli realizację wypłat wygranych w zakładach bukmacherskich.

14 kwietnia 2021 Google Cloud oficjalnie otworzył swój region w Polsce. Wspólnie z naszymi klientami mieliśmy okazję podzielić się z uczestnikami dwiema interesującymi historiami o tym, jak wykorzystanie możliwości chmury Google przyspieszyło rozwój ich biznesu.

 

Michał Zieniewicz, szef Business Unitu Cloud&Integration Services z Solwitu rozmawiał z Wojciechem Sznapką z STS o tym, jak Solwit i chmura Google pomogli przyspieszyć realizację wypłat wygranych w zakładach bukmacherskich.

 

Z nagrania dowiesz się:

  • z jakimi wyzwaniami mierzyliśmy się podczas realizacji tego projektu,
  • jak wygląda architektura stworzonego rozwiązania,
  • jakie efekty dla biznesu przyniosło naszemu klientowi wykorzystanie chmury Google.

Obejrzyj także rozmowę z Michałem Górskim, Big Data Developerem z FarmaProm o tym, jak chmura Google umożliwia analizę danych w czasie rzeczywistym. Kliknij TUTAJ.

Referencje

„Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w software development, zespół specjalistów z Solwit dostarczył wysokiej jakość oprogramowanie, które rozszerzyło możliwości naszego systemu STSPay automatyzując wypłaty wygranych. Skorzystaliśmy ze wsparcia firmy Solwit, która zaimplementowała w chmurze nowe usługi dla STSPay – systemu do błyskawicznych wypłat wygranych. Dzięki skalowalności możemy dziś sprawnie obsługiwać użytkowników w skokowych momentach. Był to jeden z najlepiej poprowadzonych projektów agile’owych z zewnętrznym wykonawcą w historii STS.”

 

Wojciech Sznapka, Chief Technology Officer, STS Gaming Group

 

„Dzięki wsparciu i doświadczeniu firmy Solwit w obszarze Cloud oraz systemów transakcyjnych, czas wypłat z STSPay uległ 3-krotnemu skróceniu. Było to możliwe dzięki automatyzacji procesów biznesowych z wykorzystaniem usług PaaS i IaaS integrujących bankowe usługi elektroniczne. W przyszłości, gdy będziemy planować automatyzację kolejnych procesów, z pewnością zwrócimy się do firmy Solwit o propozycje równie efektywnych rozwiązań, na miarę zmieniającego się otoczenia biznesowego.”

 

Dawid Prysak, CFO, STS Gaming Group

O firmie

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. STS działa nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej, na rynkach europejskich: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii i Słowacji, Andorze, San Marino i Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie.

Ze względu na dynamiczny rozwój w ostatnich latach, STS zdominowała sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udział w rynku, który obecnie wynosi ponad 47%. STS zapewnia dostępność zakładów 24/7, przyjmując zakłady na wszystkie ligi, puchary i turnieje na całym świecie. Firma obsługuje zakłady dla ponad 30 000 meczów miesięcznie, zarówno na żywo, jak i przed meczem.

POZNAJ POZOSTAŁE HISTORIE SUKCESÓW NASZYCH KLIENTÓW