MVP platformy internetowej dla architektów krajobrazu

Branża i kraj

Zakres projektu

Technologie

Czego klient potrzebował?

Stworzenie platformy webowej dla architektów krajobrazu w technologii wybranej przez klienta.

Wyzwanie dla naszego zespołu dość mocno wiązało się z czasem. Klient miał określony termin, w którym chciał udostępnić platformę swoim partnerom. Potrzebował gotowego rozwiązania oraz technologii, na których miało się ono opierać.

Platforma internetowa miała łączyć architektów oraz inwestorów z lokalnymi szkółkami roślin. Użytkownicy w prosty sposób, dzięki opcji filtrowania, mieli dobierać rośliny do konkretnych warunków i lokalizacji. Przykładowo: architekt projektuje taras o powierzchni 150 metrów² z południową wystawą w konkretnej lokalizacji, a system proponuje mu rośliny, które najlepiej będą czuły się w pełnym słońcu, obok siebie oraz wskazuje lokalizację najbliższych szkółek, z których może je zamówić. Brzmi dobrze? A to tylko początek!

Szukasz podobnego rozwiązania? Porozmawiajmy!

Co zaproponowaliśmy?

Zespół programistów z kompetencjami w AWS i Angular.

W ekspresowym tempie udostępniliśmy zespół stworzony z 5 developerów. Wiedzieliśmy, że czas w tym projekcie jest kluczowy dlatego w 2 miesiące stworzyliśmy platformę internetową od A do Z. Cenimy sobie transparentną komunikację i bliską współpracę z klientem, dlatego zaprosiliśmy jego zespół do udziału w codziennych spotkaniach (daily meetings), żeby na bieżąco konsultować potrzeby, postęp prac i zmiany wynikające z ewolucji projektu. Przejrzystość komunikacji pomogły nam zapewnić takie narzędzia jak Jira i Confluence – mogliśmy dzielić się wiedzą i systematyzować ją w trakcie rozwoju aplikacji.

W ekspresowym tempie udostępniliśmy zespół stworzony z 5 developerów. Wiedzieliśmy, że czas w tym projekcie jest kluczowy dlatego w 2 miesiące stworzyliśmy platformę internetową od A do Z. Cenimy sobie transparentną komunikację i bliską współpracę z klientem, dlatego zaprosiliśmy jego zespół do udziału w codziennych spotkaniach (daily meetings), żeby na bieżąco konsultować potrzeby, postęp prac i zmiany wynikające z ewolucji projektu.

Mariusz Kowalski

Senior Project Manager

Co osiągnęliśmy?

MVP platformy internetowej dla architektów krajobrazu.

Po intensywnych dwóch miesiącach współpracy nasz zespół deweloperów dostarczył MVP platformy, dzięki której nasz klient zazieleni świat. Dziś mówimy o MVP nie bez powodu, gdyż wiemy, że będziemy dalej rozwijać wspomnianą platformę.

SquareRoot dzięki współpracy z nami dalej będzie mógł sprawiać, że miasta będą się stawać coraz bardziej zielone i to dosłownie! Dzięki współpracy z nami dysponuje dziś cyfrową platformą, która pomaga w znajdowaniu i pozyskiwaniu roślin. Za pośrednictwem sieci lokalnych szkółek roślin pomaga znaleźć odpowiednie rośliny na właściwe miejsce i pokazuje, które z nich są dostępne, aby dostarczyć je na czas.

Zachęcamy do przeczytania MVP aplikacji – 5 błędów, których lepiej unikać.

“Zespół Solwitu był bardzo pomocny i profesjonalny podczas całego projektu.”

Marie Patenère Co-Founder, SquareRoot AS

Porozmawiajmy o Twoim projekcie:

1. WYMAGANIA

Powiedz nam czego dokładnie potrzebujesz.

2. PRIORYTETY

Ustalmy priorytety i kolejność wykonywanych funkcjonalności / funkcji / zmian Twojego oprogramowania.

3. CZAS

Chcemy wiedzieć, na kiedy potrzebujesz gotowego rozwiązania.

Na wszystkie pytania odpowie

Oksana Wojtkiewicz