Szukał ekspertów z doświadczeniem w cyberbezpieczeństwie dla branży automotive. Ważnym było również, żeby swobodnie posługiwali się technologiami używanymi w testach cyber-security i procesami wymaganymi w tworzeniu oprogramowania zgodnie z nową normą ISO 21434 i rozporządzeniem unijnym R155.
Polski oddział firmy z międzynarodowym kapitałem, poszukiwał partnera z kompetencjami umożliwiającymi tworzenie bezpiecznego oprogramowania i przeprowadzenie wysokiej jakości testów bezpieczeństwa. Zadaniem partnera było wsparcie zespołów klienta, pracujących nad wytwarzaniem oprogramowania do wyświetlacza head-up display (HUD) w samochodach luksusowych producentów z Wielkiej Brytanii, Japonii, Niemiec i Szwecji.
Solwit dostarczył specjalistów z doświadczeniem w branży automotive i testach cyber-security. Zespół był złożony z inżynierów o unikatowych kompetencjach, doświadczonych w tworzeniu oprogramowania wbudowanego i testach cyber-security.
Ich wiedza i umiejętności nie tylko uzupełniły brakujące kompetencje zespołu klienta, ale także umożliwiły wsparcie konsultingowe, tj. rekomendacje dot. działań i procesów tworzenia oprogramowania i testów HUD pod kątem cyber-security. Jednocześnie, zespół Solwitu pracował zgodnie z wewnętrzną kulturą firmy klienta, w oparciu o specyficzne narzędzia i procesy.
Zespół Solwitu uczestniczył w tworzeniu architektury wybranych funkcjonalności i wytwarzaniu testów jednostkowych do funkcjonalności bezpieczeństwa. Procesy tworzenia wszystkich wyżej wymienionych testów zostały również odpowiednio udokumentowane. W ramach współpracy nasz zespół wspomagał również klienta w tworzeniu procesu testowania oprogramowania pod kątem bezpieczeństwa, samodzielnie tworzył wybrane funkcje bezpieczeństwa, wykonywał wybrane testy (fuzz testy, testy penetracyjne) i analizy systemu (analiza krypto elementów).
Powiedz nam czego dokładnie potrzebujesz.
Ustalmy priorytety i kolejność wykonywanych funkcjonalności / funkcji / zmian Twojego oprogramowania.
Chcemy wiedzieć, na kiedy potrzebujesz gotowego rozwiązania.