Solwit | Transformacja w Produkt Smart | Rozwiązania IoT

Transformacja w produkt smart

KAŻDY PRODUKT MOŻE BYĆ SMART

Termostat, samochód, a nawet nowoczesny biurowiec. Kontroluj jego działanie, zarządzaj zdalnie, pozyskuj i analizuj dane. Wykorzystaj je do ciągłego udoskonalania swojego produktu i dostosuj go do potrzeb jego użytkowników.

ROZWIĄZANIA IOT

Rozwiązania smart i technologia IoT z wykorzystaniem usług chmurowych coraz głębiej wchodzą w nasze życie. Sprawimy, że Twój pomysł będzie jeszcze bliżej Twoich klientów. W każdym z urządzeń, z których będą korzystać. Na dodatek będziesz w stanie zbierać i analizować ogromne ilości danych.

SYSTEMY SAFETY CRITICAL

Potrafimy projektować systemy dla każdej branży, jednak szczególnie dobrze czujemy się w branży kolejowej, automotive, medycznej, audio i detekcji obiektów na podstawie punktów 3D. Tworzymy i utrzymujemy najbardziej wymagające projekty pod względem jakości kodu, testów, zarządzania projektem czy certyfikacji.

CERTYFIKACJA

Zaprojektujemy i wdrożymy proces testowy, który umożliwi certyfikowanie Twojego software’u według najbardziej wymagających standardów i klasyfikacji. W ramach wdrożonego procesu zadbamy m.in. o: pomiary pokrycia kodu przez testy metodami wymaganymi przy systemach krytycznych, pełną dokumentację oraz wesprzemy podczas audytu.

SKUTECZNA ANALITYKA BIZNESOWA

Twój smart produkt będzie generował duże ilości danych, pochodzących z różnego typu źródeł. Zmigruj dane do BigQuery – hurtowni danych w chmurze Google. Udostępniaj je swoim klientom w postaci przejrzystych raportów. Analizuj w czasie rzeczywistym.

Skorzystaj z potencjału technologii maszynowego uczenia się i sztucznej inteligencji oraz rozwiązań IoT żeby skutecznie zarządzać rozwojem produktu, firmą i jej finansami.

ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI ROZWIĄZANIAMI

Sprawdź inne nasze rozwiązania, które mogą Cię zainteresować!

Z nami, w IT możesz wszystko.