Zapraszamy na live na LinkedIn! Solwit Level UP #1: AIspiration

Opublikowane: 2023-08-17

Autorka: Justyna Cichocka, Specjalista ds. komunikacji

Jak wykorzystać możliwości sztucznej inteligencji, żeby przyniosła konkretne korzyści? Co można osiągnąć, decydując się na wdrożenie rozwiązań napędzanych AI?  Jeśli zastanawiasz się, jak przyspieszyć rozwój swojego biznesu, a jednocześnie chcesz dowiedzieć się więcej na temat AI (artificial intelligence), dołącz do pierwszego webinaru z cyklu Solwit Level UP i dowiedz się, jak sztuczna inteligencja może rozpędzić rozwój Twojej firmy.

Solwit Level UP to seria wydarzeń skierowanych do liderów IT, poszukujących sposobów na skalowanie swoich firm z pomocą nowoczesnych technologii. W tej rundzie skupimy się na startupach, scale-upach i rozwijających się firmach, które jeszcze nie zbadały możliwości AI, Machine Learning, Computer Vision i Deep Learning.

Podczas live na Linked In nasi eksperci Michał Mroczkiewicz, Tech Solution Expert, i Zbigniew Usarek, AI/ML Engineer:

  • zdefiniują pojęcie sztucznej inteligencji,
  • opowiedzą o różnicach między AI, ML i DL,
  • pokażą przykłady wdrożeń skalowalnych rozwiązań AI,
  • przedstawią temat dedykowanych usług AI,
  • zaprezentują przegląd generatywnej sztucznej inteligencji i dużych modeli językowych,
  • wprowadzą w świat narzędzi AI – Chat GPT i Google Bar.

Weź udział w spotkaniu online, poznaj naszych ekspertów i skorzystaj z bezpłatnej godzinnej konsultacji, podczas której będziesz mieć okazję porozmawiać o tym, jak wdrożyć AI w swojej firmie.

Gdzie i kiedy? 23 sierpnia (środa), 14:00 CEST, LinkedIn live

Dołącz do wydarzenia i zainspiruj się mocą rozwiązań AI – do zobaczenia!

Prelegenci:

Zbyszek Usarek – fizyk, który zafascynował się AI i zajął się nią zawodowo. Swoje doświadczenie buduje na co dzień, tworząc projekty wykorzystujące możliwości sztucznej inteligencji dla klientów z branży farmaceutycznej, paliwowej, transportowej i logistycznej. Jako wieloletni trener i coach wie, jak dobrze słuchać i znajdować rozwiązania w trudnych sytuacjach. Posiada certyfikat Google Cloud Professional Data Engineer.

Michał Mroczkiewicz – Z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w nowoczesnym rozwoju biznesu, koncentruje się na innowacjach i dążeniu do uwolnienia od przestarzałych sposobów myślenia. Zapalony entuzjasta sztucznej inteligencji, pasjonat wnoszenia prawdziwej wartości poprzez łączenie potrzeb biznesowych klientów z technologią. Kiedy nie pracuje, uwielbia spędzać czas z rodziną, bawić się z dziećmi i czytać książki.

Nie mogł_ś być z nami? Nic straconego. Obejrzyj nagranie!

SKONTAKTUJ SIĘ
Wypełnij
formularz.
Skontaktujemy się z Tobą,
żeby umówić rozmowę
w dogodnym dla Ciebie terminie.

Contact form

(wymagane)